Корзина
33 отзыва
+38050-300-43-14
Контакты
Knigi1886.kiev.ua
+38050300-43-14
+38063769-23-95
+38063769-23-95Вайбер
Денис
УкраинаКиев
Карта

Энциклопедии для детей

Энциклопедии для детей на русском и украинском языках от лучших производителей

в виде галереив виде списка
1 2 ... 13
Купити енциклопедії та атласи для дітей в Києві і по Україні опт роздріб 
Книга це джерело знань, укладений в енциклопедіях. Століттями народи світу збирали знання в різних областях науки, техніки і оформляли їх в збірники, які з часом систематизували в енциклопедії. Енциклопедії для дітей це можливість показати дитині доступною їй мовою все, що накопичено людством століттями. В енциклопедіях і атласах від магазину knigi1886 кожна дитина зможе почерпнути колосальний обсяг знань. 

Купити енциклопедії з географії 
Купити атлас про тварин 
Купити атлас про динозаврів 
Купити енциклопедію все про все 
Купити енциклопедію з історії 
Щоб зайняти свою дитину, ми часто даруємо йому планшет, замість книги. Однак, саме перша енциклопедія стане хорошим помічником у навчанні та розвитку кожної дитини, школяра або дошкільного віку. Даним в інтернеті не завжди можна довіряти, на відміну від книги. Батьки, дідусі та бабусі зі своїми онуками, дітьми, зможуть разом вивчати багато нового в областях: географія, історія, біологія, астрономія. 

Дізнатися все про морських мешканців, тварин, комах, космосі, людину та її оточенні можна тільки в енциклопедіях російською та українською мовами. Із задоволенням можна вивчати країни і народи світу в Атласі світу, детально переглянути анатомію людини в ілюстрованому атласі, відшукати зірки, планети, комети в Сонячній системі і за її межами в атласі про всесвіт або про зоряне небо. Побувати в дивовижному світі древніх тварин динозаврів можна разом з Атласом про динозаврів від магазину knigi1886. 

Книга хороший подарунок, особливо, якщо це цікава енциклопедія з барвистими ілюстраціями. Тут можна придбати подарункові варіанти енциклопедій по єгиптології, Драконоведение, вампірологіі, іллюзіонологіі, Піратологія, океанології, історії автомобілів, все про транспорт, винаходи, про кораблях і поїздах, про літаки і роботах, а також купити книги для хлопчиків і дівчаток про виховання, освіту поведінці і привабливості, доброті і формуванні особистості.