Корзина
33 отзыва
+38050-300-43-14
Контакты
Knigi1886.kiev.ua
+38050300-43-14
+38063769-23-95
+38063769-23-95Вайбер
Денис
УкраинаКиев
Карта

Фізика ЗНО 2018

Довідники, тести, всправи для комплексної підготовки до ЗНО 2018 з Фізики

в виде галереив виде списка
Довідники, представлені Вашев увазі призначені для абітурієнтів та учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів. Обсяг матеріалу відповідає програмі зовнішнього незалежного оцінювання з фізики (ЗНО 2018 Фізика), а в деяких випадках дещо виходить за її межі. Порядок викладу матеріалу в цілому такий же, як в програмі, тільки в деяких випадках змінений без порушення логіки викладу. 
Матеріал в довіднику подається по всіх розділах курсу фізики в логічній послідовності, переважно з короткими поясненнями, а в деяких випадках наводяться лише визначення або формулювання понять і законів фізики. 
Довідники не енциклопедіями і не можуть замінити повністю підручники. Мета його написання полягає в допомозі учням швидко згадати основні знання з фізики. Його можна використовувати для систематизації навчального матеріалу і повторення вивченого за короткий час, що важливо при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. 
Тест з фізики ЗНО 2017-2018 складається із завдань з вибором відповіді і розрахункових завдань. Тому в довідниках вирішення завдань приділяється значна увага. Після кожної теми подано класифікацію задач, методи їх вирішення і достатню кількість прикладів розв'язання задач основних типів. Автори прагнули підібрати їх так, щоб читач, в разі виникнення труднощів під час самостійного вирішення завдань, звертався до прикладів рішення задач як за своєрідною допомогою. У прикладах рішення тільки для деяких завдань дається детальний опис рішення, в більшості випадків зроблений короткий аналіз суті задачі, записано вихідні рівняння, вказано хід рішення і представлені відповідь. Так зроблено для того, щоб читач не просто переглянув рішення, а доклав певних зусиль для його розуміння, тому що це сприяє кращому засвоєнню знань. 
У довідниках представлені певну кількість завдань для самостійного рішення по кожній темі для того, щоб читач вибрав потрібні тільки йому завдання, що сприяють більш глибокому розумінню матеріалу і оволодіння різних методів і способів вирішення завдань.